0 medlemmar och 8 gäster tittar på detta ämne.
Gäller detta problem bara E-maskinerna? Bör man va orolig även om man har en TE?Med allt ert snack är det ju nästan så man ångrar att man valde just Panasonic..
ppwpp; Jag tvivlar inte på att alla rapporter kommer vid minus, men går pumpen bara sönder vid minus och krdes den på plu innan?ts-f; Om detta är en trend, kan det vara så att alla defekta 2005 redan sorterats ut och nu kommer 2006? Kan man hoppas att felfrekvenserna stannar runt eller under 1% då? Hur många har du fått rapport på och hur stor andel är det?
Citat från: j:son skrivet 17 december 2006, 23:11:08Gäller detta problem bara E-maskinerna? Bör man va orolig även om man har en TE?Med allt ert snack är det ju nästan så man ångrar att man valde just Panasonic.. Ja bara E-maskinerna. TE har scrollkompressor, så du kan sova lungt i många år framåt.